Srpen 2011

Emo rap - Jayk3m

19. srpna 2011 v 20:34 | Jannie
nejsem nějaký zastánce EMO a taky proti tomu nic nemám, ale tahle písnička s e mi vážně líbí.Jak slova, task hudba v pozadí.Prostě dobrý song.


Návrat do reality

8. srpna 2011 v 12:13 | Jannie |  Téma týdne
Tohle téma se mi zrovna moc hodí.Včera jsem přijela z dovolené v Chorvatsku.Na dovolené u moře jsem se vždycky těšila, mohla jsem zapomenout na starosti a na svět doma a klidně si užívat těch 14 dnů sladké pohody, povalování se u moře a nemyšlením.Bylo to super.Pokaždé jsem se nechala vtáhnout do toho odpočinkového světa a nemyslela na to, co bude potom.Na starosti a povinosti.
Od toho přece dovolenky jsou ne?Že si odpočineme a s dobrou náladou se vrátíme do sladkého domova.
Tento rok to bylo to samé.Přijeli jsme ráno, já jsem celou noc nespala ze dvou důvodů.Ten první byl, že jsem musela nějak zabavit taťku, aby neusnul a my se nevybourali.Ten druhý, že jsem se tak moc těšila, a nechtěla ten hezký okamžik, kdy uvidím tu zemi plnou hor a moře, pouze nečinně prospat jako to udělal zbytek osazenstva v našem autě.
Voda byla jako vždy slaná, ale bylo hezké si to připomenout.Jezdili jsme na výlety, do hospůdek na pizzu a colu a taky jsme si vyjeli na výlet na St.Jure, nejvyšší vrchol Chorvatska.Krásný to pohled.
Ale všechno jednou končí a já jsem se musela sice nechtěně, ale přece vrátit do reality, vrátit se domů a začít přemýšlet nad věcmi tady.Například co dělat po zbytek prázdnin, když je tak hnusně.
Ale nakonec jsem se domů i těšila.Na kamarády a rodinu.Ale vrátit se s tak pěkného "snu" zpět do reality?To se mi opravdu moc nechtělo...