Říjen 2011

Tak a máme tu něco nového...

28. října 2011 v 15:41 | Jannie |  Novinky
Slyšte slyšte, milí drazí!
Vesele vám ohlašuji následující novinu.Všichni čtenáři mého blogu, kteří mají foťak vždycky po ruce v nebo alespoň občasně fotí, nebo nefotí vůbec a chtějí to zkusit, nechť čtou dále.
O co jde?
S jednou mojí kamarádkou, Dájou, plánujeme Tajný projekt, který prozatím nazýváme Photografická droga.Nejedná se o soutěž ani nic podobného, pouze nám můžete pomoct náš plán uskutečnit.Kdo má tedy v zásobě nějaké zajímavé, ale i úplně obyčejné fotky šup s nimi na email photograficka-droga@seznam.cz
Fotky můžou být jakéhokoliv velikosti a na téma Podzimní slunce anebo něco s podzimem.Prosím, posílejte vaše příspěvky do 9.listopadu 2011.Za všechny vaše fotky děkujeme.
Odhalení tajného plánu se uskuteční tady 11.11.2011.
Děkujeme

PS:Nezapomeňte připsat svoje jméno nebo přezdívku a název blogu :)

Tragédie s velkým T

27. října 2011 v 9:02 | Jannie |  Deníček
Úvodem bych řekla, že jsem měla ve škole vždycky dobré známky a taháky jsem používala jen, když jsem fakt něco neuměla.Vždycky jsem si ho schovala do pouzdra na brýle, které jsem následně ukryla za opouzdro s pomůckami.Když jsem ho měla otevřené, nešlo nic vidět a v případě, že se blížil učitel, jsem "hledala" ve velkém pouzdře nějakou pastelku, aby si mohla zvýraznit odpovědi.Malé pouzdro se tak zaklaplo a taháček byl uvnitř schovaný.

Tuto genialitu prosím vymyslela Sněhurka, o které jsem vám už říkala.Ona má talent na výmluvy a dobré podvádění.DAsi proto, že tam ten den nebyla, tak se stala ta hrozná věc.Štve mě to tak moc, že nevylučuju nadávky atd.

Bylo úterý.Šla jsem do školy s naprostým předsvědčením, že umím všechny testy a zkoušení a taky jsem UMĚLA.Jenže Sněhurka ten den nebyla ve škole, jela k doktorce a ke mě do lavice se "vetřela" jedna holka, s níž jsem se trochu bavila ale nějaká velká kamarádka to taky nebyla.Její problém byl, že je děsně falešná a má celkem pestrý slovník vulgarismů.No abych to nezdržovala, prostě si za mnou sedla a hned se mě vyptávala jestli jí budu radit při testu v dějepisu.Bylo mi jasdné už od začátku, proč se ke mě tak moc hrne.Byla jsem jedna z mála, která to skoro vždycky uměla.

Řekla jsem jí, že nechám odkryté odpovědí ať si to kdyžtak opíše.Potom mi ona řekla, že získala od druhé třídy otázky a vypsala si je pečlivě na lísteček.Ani nevím proč jsem to vlastně udělala, ale JÁ SI TEN TAHÁK SCHOVALA DO SVÉHO CHYTRÉHO POUZDRA!!!Samozřejmě to ona chtěla.Tímto činem jsem se ale "upsala ďáblu".Asi si dokážete představit, jak to dopadlo.

Při testu milá slečna vedle nevěděla JEDNO blbé datum, které přitom ani nebylo potřebné a tak po tom pouzdru SÁHLA.Vetší kravinu(buďte rádi, že nepoužívám horší pojmenování!) si opravdu vymyslet nemohla.Učitelka to viděla a než jsem stihla pouzderko zaklapnout, sebrala nám sešity.

Jsem na tu holku dosud naštvaná a ihned jsem jí řekla, že mám pětku kvůli ní.Taky bych to mohla svést na spoustu dalších věcí, například na to, že Sněhurka nebyla ve škole.Jenže její vina to není, ona prostě musela k doktorce.Je to moje vina.Já si s ní neměla vůbec sedat, když vím, jaká je to potvora a především nepoužívat tahák, když jsem to UMĚLA.No, za blbost se hold platí.Já byla blbá, že jsem ji poslechla.

Prosím, nikdy se takto nenechte ovlivnit okolím, protože z toho nemůže vzniknout nic dobrého.

Druhý svět

19. října 2011 v 17:06 | Jannie |  Ostatní grafika
Moje představa druhého světa.Zkusila jsem to graficky, protože se mi nechtěly vypisovat dlouhé odstavce popisu.Všechny obrázky najdete samostatné na deviantartu.Prostě jsem si s tím jen pohrála, dodala pár efektů a bylo to.